Equip

Equip Provea

Vocació de servei a la gent gran

La solvència de PROVEA i la garantia de continuïtat i bon funcionament rau en el conjunt de persones que integren l'equip humà que treballa dia a dia, per poder oferir un servei de qualitat.

L'equip de treball està format per un conjunt de persones i professionals sensibilitzats amb la problemàtica de la gent gran, i coneixedors de les diferents realitats que es donen al sector. Un equip avalat per la trajectòria personal i professional, que radica a cadascun dels seus membres.

Equip tècnic

Posem a l'abast de les persones tutelades un equip interdisciplinari de treball, integrat per un grup de professionals de l'àmbit empresarial, econòmic, jurídic i social, que vetlla pel benestar de la gent gran adquirint el rol de substituts o complement de la família.

Directora
Maria Teresa Lerga
mlerga@fundacioprovea.org

Referent Àrea Econòmica
Aina Oliver
aoliver@fundacioprovea.org

Auxiliar de tutela de lÀrea Social
Mª Ángeles Correa
macorrea@fundacioprovea.org

Responsable Projecte de Prevenció
Maria Pilar Vilaseca
pvilaseca@fundacioprovea.org

Referent Àrea Social
Marta González
mgonzalez@fundacioprovea.org

Auxiliar de tutela de lÀrea Social
Alejandra García
agarcia@fundacioprovea.org

Referent d’Àrea Econòmica
Cristina Torremocha
ctorremocha@fundacioprovea.org

Auxiliar de lÀrea Econòmica
Mónica Sánchez
msanchez@fundacioprovea.org

Auxiliar de tutela de lÀrea Econòmica
Luis Soravilla
lsoravilla@fundacioprovea.org

President
Juan Carlos Giménez-Salinas Colomer

Vicepresidenta
Maria Àngels Vallvé i Ribera

Secretari
Juan Carlos Giménez-Salinas Framis

Tresorer
Sergio Segu Barrios

Vocals

José Maria García-Antón
Ana Lafont Monié
Mateu Martínez Guarro
Santiago Recolons de Arquer
Elsa Vallugera Pascual
Javier Vila Castellón

Old Hands. Black and white

Col·labora

Qualsevol suport que puguis brindar, per més petit que sembli, marcarà una gran diferència a la feina de PROVEA.

És gràcies a la generositat de persones com tu, que fan donacions voluntàries a la nostra Fundació, que podem mantenir i millorar contínuament els nostres serveis de qualitat per a la protecció i el benestar de la gent gran.

Skip to content